Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Книги, які перевернули моє життя - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Як казала колись моя мама, “Не читай все підряд. Вибирай лише ті книги які подобаються. Життя занадто коротке, аби читати нецікаві книги”, коли застала мене з якоюсь книгою, присвяченою 9-му травню. Це була дійсно нецікава книга, але я вирішила перечитати всі книги, які були в нас в хаті. Добре, що мама вчасно дала настанову. З того часу я ретельно обираю книги, і читаю лише ті, які по-справжньому захоплюють. 

15873431_1397075130325852_1163268766118015642_n

7 навичок високоефективних людей – Стівен Кові

Ця книга, якщо читати її уважно, і втілювати в життя все, що там написано – змінює реальність. Ти починаєш жити усвідомлено, контролювати свої емоції, слухати, і намагатись зрозуміти людей, які живуть з тобою під одним дахом. Вже з другої глави починає зривати дах. Там автор просить уявити свої похорони. І з того моменту ти починаєш думати і діяти трохи інакше. Також вражає те, як по-різному можна побудувати відносили всередині сім”ї, просто використовуючи принцип “виграв-виграв”. В кінці книги автор закликає не зупинятися на досягнутому, а продовжувати постійно вдосконалюватися, стаючи кращою версією самого себе. Ця книга стане у пригоді всім, хто прагне змінити своє життя.  

Викинь мотлох із життя – Марі Кондо 

От що справді поставило моє життя з ніг на голову, а потім навпаки. Не повірите, але завдяки цій книзі я змогла почати і провести марафон 90 днів до Нового року – 90 нових справ. За неповних 90 днів мені вдалося написати 80 статей! Як це стало можливим? Читала книгу – перебрала всі свої речі – одяг, взуття, кухонне причандалля, книги, фотографії, документи, папери, дитячі іграшки різні інші дрібниці. Запакувала в ящики і винесла геть із хати. Ні, всіх речей я не викинула. Ми не в тій країні живемо, де можна так легко викинути речі, якими ще можна користуватися. Я їх просто винесла в інше приміщення, і потроху роздаю тим, кому це може знадобитися. От наприклад, один із способів утилізації непотрібних речей. Що сталося потім? В мене в хаті стало чисто і багато місця, а також, мені вже не потрібно було витрачати стільки часу, аби впорядкувати весь мотлох, що роками збирався в хаті, не приносив ніякої радості і створював постійний безлад. В мене з”явився час! Час на нові справи! І я його із задоволенням використала! І, сподіваюсь, буду продовжувати в тому ж дусі. Книга буде корисною всім, хто втомився постійно наводити порядок в своїй хаті. 

“Источник сил для уставшей мамы” – Светлана Гончарова

Коли ти стаєш мамою, лише про те і думаєш, як всім вгодити, як і чим нагодувати, як все це прибрати, кого у що вдягнути, куди піти на прогулянку з дитиною, а про себе зовсім забуваєш, бо тепер твоя робота – віддавати. Світлана ж у своїй книзі пише, що насправді, Ви не можете постійно віддавати свій час, свою увагу, своє життя без того, аби наповнити себе позитивним зарядом у чотирьох сферах – для серця, для душі, для тіла і для розуму. Всі ці чотири сфери повинні бути наповненими, і лише тоді ми, мами, можемо повноцінно турбуватися про своїх близьких. Адже, якщо ми спустошені морально, фізично і духовно, що ми можемо дати нашим близьким? 

Книга – для мам, як для молодих, так і досвідчених. Рекомендую! Вона точно змінить Ваше мамське життя, але а умови, що Ви будете виконувати всі приємні завдання з книги. 

“Общаться с ребенком как?” – Юлія Гіппенрейтер

Коли в сім”ї з”являється дитина – поряд починає жити цілий світ. Прийняти і зрозуміти цей світ не так уже й легко, іноді на це йдуть роки, а іноді – ціле життя, і хто зна, чи можемо ми його взагалі зрозуміти. Книга трохи полегшує життя з дітьми. Особливо – активне слухання – воно працює беззаперечно. Навіть не віриться, але навіть з малюками 2-х і 4-х років. Єдине, що треба одразу впроваджувати знання в практику. Рекомендую читати книгу батькам, які хочуть мати гарні і, що головне, тривалі стосунки з власними дітьми. 

“Сохраните свой актив” – Роберт Кіосакі

“Делай то, что возможно, с тем что есть прямо сейчас и как можно лучше” – каже багатий Роберт Кіосакі. Привчити себе до цього не важко, але спочатку потрібно позбавитися від баласту, що тримає Вас. Актив – мається на увазі час. І в книзі є багато мудрих порад щодо збереження власного часу. 

“Если хочешь быть богатым – не ходи в школу” – Роберт Кіосакі

Цю книгу мені порадив мій добрий друг Молнар Михайло. Коли він назвав назву книги, я спочатку не зрозуміла, як таке взагалі можливо. Адже в школу ходять всі, хочеш-не-хочеш, іти мусиш. Така система. Ця книга – розрив шаблонів. Абсолютно інший погляд на світ, 

“Богатая женщина” – Кім Кіосакі

Як то кажуть, не буває нічого випадкового. А я “випадково” побачила цю книгу в хаті моєї подруги. Якби я знала, як змінить погляд на життя ця книга, я б її купила років 10 тому назад. Детальніше про неї можна почитати тут. 

Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії. – Максим Кідрук

Цю книгу мені порадили мої львівські друзі Ольга та Ігор Маліновські. Та навіть дали почитати. Її я не те що б прочитала – я її проковтнула! Мене настільки вразило те, що звичайний хлопець, майже мого віку зміг здійснити свою мрію і поїхати так далеко! І побачити все те, що він описує в книзі на власні очі! Це справді вражаюче! Для мене тоді сама думка про подорожі здавалася фантастичною, адже візу дістати було нелегко, та й грошей було не густо.  Але, чітке розуміння того, що в когось вдалося, значить можу і я, не дало мені спати спокійно, і ми з чоловіком таки здійснили ряд подорожей, і продовжуємо, тепер уже в новому складі. То ж всім, хто мріє про подорожі, щиро раджу – дуже  надихає. 

“Концентрируйся свободно” – Лео Бабаута

Читала в електронному варіанті. З перших сторінок стало ясно, що потрібно робити, аби доводити розпочаті проекти до кінця і не розпорошуватися на “все й одразу”. Якщо Ви відчуваєте, що постійно відволікаєтеся, а справи, які б Ви хотіли зробити, так і не рухаються вперед, рекомендую почитати.  

“Человек, который смеется” Віктор Гюго

Ох уже цей Віктор Гюго! Як, напевне він розумів людську суть буття! Книга – шедевр, книга, яка лишає глибокий слід в душі, і заставляє цінувати те, що маєш, прямо сьогодні, прямо в цей момент!  Показує, що життя коротке, і якими б ми не були – ми достойні любові, а той, кого люблять – може і мусить бути щасливим, навіть, якщо він не такий, як всі! А чого варта сама лише назва книги – ні за що б на світі не здогадалася б, що насправді стоїть за  такою гарною назвою! 

Стань дивом – Регіна Бретт

Як показує ця книга, саме твоє існування є дивом. Книга розповідає про звичайних людей, які просто займалися своєю улюбленою справою, і, самі того не помічаючи, змінювали життя людей. Ця книга надихає настільки, що ти починаєш вірити і робити те, що в тебе вдається найкраще, і приносити цим користь собі і людям. 

Біблія

Біблію я почала читати не так вже й давно. Зізнаюся, що не все, з того, що написано, розумію. Але сам факт того, що я почала її читати, неймовірно тішить. Так, мені здається, що ця книга не з тих, які можна прочитати і відкласти, її потрібно читати постійно. Отже, я в процесі. 

Крім того,  багато книг, які вразили, сподобалися, запам”яталися, але життя не перевернули, серед них – Століття Якова (Володимир Лис), всі новели Гі Де Мопассана, Жанна Д”Арк (Марк Твен), “Униженные и оскорбленные (Ф.Достоєвський), Микола Джеря (Іван Нечуй-Левицький), Хіба ревуть воли, як ясла повні (Панас Мирний), “Как любить ребенка” (Я. Корчак), “После трех уже поздно” (Ібука Масару), “Три возраста Окини-Сан” (В. Пикуль), “Пианино на берегу” (Джим Дордан), книги Люко Дашвар, “Листи з того світу” (Сергій Бут)  та інші. 

Щиро вдячна моїй колишній вчительці із зарубіжної літератури, Світлані Андріївні Радзевіло, за привиту любов до читання! 

Напишіть, будь-ласка назви книжок які перевернули ваше життя, думки… дали зрозуміти щось нове і по-іншому поглянути на життя. Які книги порадите почитати?