Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Українська - То є добре

Інвестуй у здоров’я!

 

Ми, мешканці села Бене, з метою збільшення кількості здорових дітей та сприяння комунікації молоді, вирішили створити постійно діючий універсальний спортивний майданчик із штучним покриттям. Завдяки існуванню майданчика понад 500 дітей матимуть змогу грати в свої улюблені спортивні ігри футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, великий теніс тощо. Оздоровлення дітей та сприяння їх стабільному  фізичному розвитку є  не просто актуальним завданням, а, мабуть найголовнішим і найвпливовішим для подальшого життя молоді району . Адже здорові діти – це в майбутньому – здорові батьки здорових дітей.

Насамперед, майданчик створюється для дітей, однак і дорослі (понад 500 мешканців нашого села) матимуть змогу поганяти м’яча по полю та показати дітям гідний приклад.

Створення такого майданчика дасть можливість сільській молоді щодня зміцнювати своє здоров’я, підвищувати рівень спортивної майстерності,  а згодом стати частиною великого спорту. Крім того, наявність майданчика допоможе зменшити рівень Інтернет-залежності, правопорушень, зловживання алкоголем та цигарками, схильність до азартних ігор  серед підлітків та молоді, та зменшити кількість серйозних захворювань та патологій  у дітей.

Завдяки підтримці громади нашого невеличкого угорського села, ми уже зібрали третину суми – 25 тис.грн, залишилось зібрати ще 50 тис. грн.,  10% від суми, в якості стартового внеску, решту фінансування – за спонсором.

Загальна ж вартість побудови такого спортивного об’єкту –  750 тис. грн.

Тому ми звертаємося за підтримкою до Вас, наших друзів та однодумців. Лише спільними зусиллями та згуртованістю ми реалізуємо дитячу мрію! Якщо вам, як і нам, важливе змістовне дозвілля дітей, спортивне виховання молоді та розвиток села, тоді запрошуємо підтримати наш проект та інвестувати у здоров’я дітей.

Підтримати проект можна шляхом переказу коштів на рахунок