Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
День 30. Листи з того світу - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Не так давно, в тенетах Інтернету я побачила книжку із моторошною назвою. Прочитавши короткий опис, про що вона, мені одразу ж захотілося її прочитати. Адже свого часу я мешкала та вчилася у Львові, і навіть знімала квартиру поблизу Личаківського кладовища. Крім того, дуже любила ходити по Личакову і дивитися на склепи. Навіть уявила, що ця історія могла б трапитися зі мною, від чого аж мурашки по спині побігли.

img_20161026_152254

Рекомендую Вам прочитати цю книжку, особливо, якщо про Львів ви не лише чули, а й ходили його вулицями, або жили чи навіть живете в гуртожитках львівської політехніки.

Книжка дуже цікава, я не те, щоб прочитала, я проковтнула її, настільки мене вражало те, що читаю. Іноді, ловила себе на тому, що з очей от-от виступлять сльози, а вночі, коли дочитувала, відчувала, як з остраху втискаюся в диван, і оглядаюся на несподівані звуки. Автор тримає інтригу до кінця. А читач, переживає за головного героя, як за самого себе.

Дякую автору за неперевершені емоції, що подарувало мені читання книги, про моє улюблене місто, вулицями якого я неодноразово бродила вночі… Хоча тепер, по Дорошенка, просто так, пройти не зможу, напевне, буду вдивлятися у вікна, шукаючи дивну квартиру…

І, правду кажучи, мені чомусь здалося, що історія вигадана лише частково, а насправді, написана на реальних подіях.

Думаю, що відправити цю книжку пилитися на поличці – справжній злочин.

Тому, я вирішила її подарувати.

Увага! Якщо Ви хочете отримати цю книгу в подарунок, залиште під цією статтею коментар. Мій марафон продовжується ось уже 43 дні, я трохи запізнююся із викладанням інформації, та й ідеї щодо нововведень вже закінчуються. Потрібні нові. В коментарі прошу Вас вказати 15 речей, яких  Ви ще не зробили з різних причин, але дуже хотіли б зробити. 

Аби дати Вам трохи часу зібратися з думками, я вирішила подарувати книгу не одразу, а зачекати 2 тижні. Тому, хто ж саме стане новим власником книжки стане відомо аж 24.11.2016 року.

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мене з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо!