Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Про благодійний фонд “Бене” - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Про благодійний фонд “Бене”

Благодійний фонд «Бене» діє на території села Бене та Берегівського району від 18 грудня 2007 року.

Юридична адреса Фонду: 90261, Закарпатська область, Берегівський район, с. Бене, вул. Курія 25.

Контакти: моб. тел. 0938000304;

e-mail: fondbene@gmail.com

 

Розрахунковий рахунок: 20668185198300; МФО 351005 «Укрсиббанк»

Ідентифікаційний код юридичної особи: 35602196.

Дата проведення державної реєстрації: 18.12.2007 року.

Основною метою Фонду є розвиток інфраструктури Берегівського району, зокрема с. Бене, перетворення його у село європейських стандартів, надання безкорисливої матеріальної, гуманітарної, фінансової та іншої допомоги малозабезпеченим верствам населення села, підвищення його туристичної, культурно-історичної привабливості.

Основними завданнями Фонду є:

  • надання матеріальної, фінансової, соціальної і моральної допомоги мешканцям с. Бене та Берегівського району,
  • які потребують соціальної допомоги і захисту; розвиток інфраструктури с. Бене та Берегівського району;
  • сприяння підвищенню добробуту мешканців с. Бене та Берегівського району;
  • матеріальна підтримка підвищення кваліфікації та освоєння нових професій, надання допомоги у навчанні;
  • розвиток інформаційної сітки, інформаційне обслуговування;
  • видавництво книг, брошур, газет тощо;
  • організація відпочинку, дозвілля дітей та дорослих, організація пізнавальних подорожей і екскурсій;
  • сприяння розвитку охорони здоров’я, масової фізичної культури, спорту, туризму, пропагування здорового способу життя;
  • надання фізичним і юридичним особам різних послуг, які не заборонені діючим законодавством України.

Здійснення благодійної діяльності у вигляді надання конкретних послуг (виконання робіт), що підлягають обов’язковому ліцензуванню або сертифікації, допускається після такої сертифікації або ліцензування.

Наша організація має в розпорядженні комп’ютерний комплекс та оргтехніку, доступ до мережі Інтернет, а також кваліфікованих спеціалістів.

Благодійний фонд «Бене» – організація молода, але ми енергійні та відкриті для співпраці. Наші представники вже приймали участь у конференціях проекту TACIS/IBPP «Підтримка маргінальних груп населення, розбудова мережі громадських організацій у західній Україні».DSCN7267

Також лідер організації прийняв участь в поїздці до Республіки Польща з метою обміну досвідом роботи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

БФ «Бене» активно співпрацює з органом місцевого самоврядування села Бене.

У грудні 2007 року Фонд підписав угоду про співпрацю з благодійним фондом «Закарпатський Центр Розвитку та Консультацій «Едванс». У квітні 2008 року Фондом було заключено угоду про співпрацю з Культурною спілкою м. Онга (Угорщина).

У травні 2008 року представники Фонду були учасниками створення мережі Західноукраїнських громадських організацій «ACCORD». В жовтні 2008 року Фонд підписав договір про співпрацю із «Rákoshegyi polgári kör» та Vidyázó Ferenc művelődési társaság.

 YTJILCAO7QPL8CADQ1WLHCAURZAX4CADX3CJ3CAZM6PD0CASDZ0MBCA85SAJ8CATXGUEBCA28IDCICA7O2HC9CA8GS5VDCAZT4IJQCAO2JCWUCAOK22LOCAFY5W73CALK97XECAFYSQQQCAGKG2IU

Влітку 2008 року БФ «Бене» брав участь у грантовій програмі «Програма малих грантів для підтримки місцевих громадських ініціатив». У рамках цієї програми було здійснено проект «Сприяння покращенню умов праці соціального працівника с. Бене».

В жовтні 2009 року представник нашої організації взяв участь в  інформаційно-просвітницькому заході на тему: „Соціальний аніматор – рушійна сила сільських громад”, що відбувся в місті Берегово Закарпатської області.  Другим етапом цього проекту була навчальна поїздка до м. Краків (Польща), що відбулася в лютому 2010 року, результатом якого було отримання посвідчення соціального аніматора Західної України.DSC01922

В січні 2010 року  брали участь у реалізації спільного міжнародного проекту «У співпраці – дієвіше», організованим  молодіжним громадським центром «Еталон» (м. Івано-Франківськ) та Державним підприємством «Івано-Франківський обласний молодіжний центр праці» в партнерстві з азербайджанськими НУО: Соціально-економічним інноваційним центром «Улучау» (м. Шекі) та Громадським об’єднанням «Інтелект» (м. Гянджа) за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

DSCN9123

В червні 2010 року була проведена акція «Подаруємо дітям чисте майбутнє». Ідентична акція була проведена 2-5 листопада 2010 року.

Також в червні – липні 2010 року представник Фонду брала участь у спільному проекті Асоціації «Школа лідерів» з Варшави та ГО «Європейський діалог» «Маєш голос – маєш вибір». В рамках проекту відбувся 3-денний тренінг у Львові та 10-денний у Польщі.

IMG_0691

25-26 жовтня було проведено заключний етап проекту, який відбувся вже у с. Бене, і складався з двох частин: семінару та дебатів.

DSCN9501

Крім того, за результатами проекту було видано посібник „Голос для мешканців”.

В серпні-жовтні 2010 року нами було реалізовано проект «Ремонт амбулаторії в с. Бене» в рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні  ( ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

DSCN9485

DSCN9516

Крім того, менеджер із зв’язків із громадськістю БФ „Бене” брала участь в освітньому проекті, організованому Фондом Humanity in Action Польща для майбутніх лідерів в Білорусі, Литві, Україні і Польщі на тему прав людини та, зокрема,  прав національних меншин, що є досить важливим для діяльності у нашому регіоні. Наступним  етапом проекту був 10-денний курс навчання безпосередньо у Варшаві.

x_6a67dc94

Завдяки досвіду і навичкам, отриманим під час Програми, реалізації проекту з прав національних меншин, ми мали змогу взяти участь в конкурсі проектів, організованому Humanity in Action Польща. За результатом конкурсу нами було отримано грант на виконання проекту „Знай свої права та умій їх захищати” (http://aktywacja.blogspot.com/).

08 квітня 2011, представники фонду були учасниками  та отримали сертифікати з курсу “Комунікація заради  змін” –  “Права жінок і дітей в Україні – комунікаційний компонент “, що відбувся у м. Львів за підтримки ЄС та компанії Сафеж.

У кінці квітня 2011 року, ми брали участь проекті «Обмін кращими практиками впливу НУО України на формування регіональних молодіжних ринків праці», організованому МГЦ «Еталон» (м. Івано-Фанківськ).

.DSCN9732

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.