Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com

 Є ідея!

Ось уже кілька неділь поспіль я ношуся з ідеєю організувати  Travel Blogger Fest. Хто був на Закарпатті – той знає, що наш край багатий різноманітними подіями, але такого тут ще досі не було. Ідея, на мою думку, цікава, але щоб вона стала ще й реальною – потрібні люди.  Перш за все, мені необхідно зрозуміти, чи  є люди, які підтримають  ідею: зібратись Travel Blogger-ам з цілого світу в один час в одній точці Земної кулі. 

 

Є питання! Хто ж такі Travel Blogger-и?

Сама я не можу дати точну відповідь на це питання. Прошу Вашої допомоги! Для себе я визначила так: ♦ це люди, які постійно подорожують, і в своїх блогах розповідають про свої подорожі; ♦ це люди, які ведуть блог на теми, навіть не пов’язані з подорожами,  з метою заробити на подорожі; ♦це люди, які мають постійне місце роботи, але мріють про подорожі і ведуть блог з метою звільнитися з роботи і поїхати в довгу подорож. Будь ласка, допоможіть мені визначити: напишіть в коментарях, або повідомленням.

 

 Є пропозиція!

Якщо Ви вважаєте себе Travel Blogger-ом і  Вам цікава ідея фестивалю, зареструйтеся, будь ласка у формі вище. Також, можливо, Ви особисто знайомі з Travel Blogger-ами, тож, для того, щоб нас стало більше, допоможіть мені розповсюдити інформацію серед Ваших друзів та знайомих.

Для цього просто скопіюйте текст і вставте його в форму коментарів внизу сторінки.
Ви Travel Blogger? Тоді Вам сюди!    https://bene-for-you.com.ua/travel-blogger/
А я тим часом переходжу до наступного етапу реалізації Великої мети (організація фестивалю для Travel Blogger-ів): пошук місця та інші бюрократичні питання.