Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Володимир-Волинська “Рів”єра”. День 42 - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Сьогодні я відкрила для себе нову піццерію під назвою “Рів”єра”, що знаходиться на вул. Ковельська, недалеко від “Вопака”.

Ми були машиною, тому одразу помітили величезні ями при в”їзді на парковку закладу.

Всередині було тепло і затишно, доки не прийшли відвідувачі з дітьми, тоді стало дуже шумно. Шкода, але у Володимирі, я не знаю жодного закладу із дитячою кімнатою, або хоча б, дитячим куточком.

Ми замовили салат “Цезар”, “Салат з куркою і ананасами”, “Кальцоне” і чай. Чекати довго на страви не прийшлося. Все було подано, як належить, виглядало апетитно, і справді було смачним.

img_20161111_174210

Музика ненав”язлива, проте особисто мене від бесіди постійно відволікав величезний плазмовий телевізор.

Єдине, що мені не сподобалося в закладі, це те, що ми три рази зверталися до офіціантів з проханням принести рахунок, бо ми вже поспішали. Коли  бармен нарешті зібрався заглянути в комп”ютер – вибило світло. Тому нам прийшлося чекати, доки все налагодиться.

От таке нове місце відпочинку я відкрила для себе сьогодні. Що ще порадите відвідати у Володимирі-Волинському?

Розкажіть, який Ваш улюблений заклад в Україні?

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо!