Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
День 34. Суші на Веранді - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Те, що у Володимирі-Волинському можна з”їсти суші, я дізналася ще у 2012 році, але скуштувати їх мені вдалося лише тепер. Я запрошувала свого чоловіка сходити зі мною, але Йосиф підозріло відмахнувся, сказавши, що “все життя мріяв” з”їсти суші у Володимирі і так і не пішов.

Нарешті, я знайшла собі компанію, аби таки скуштувати суші у Володимирі. Дякую, Катя, за ідею, яка стала новою у моєму марафоні.

Щоправда, і в Каті, і в мене, двоє малих дітей, то ж мені довелося відпрошуватися у мами, а їй – у чоловіка. І ми-таки пішли.

Суші у Володимирі роблять в “Маяку”, в ресторані “Дружба”, здається в “Каскаді” (можливо я не права), і в уже знайомому мені кафе “Веранда”.

З усіх варіантів ми вибрали “Веранду”, і були вельми задоволені. Мені  особливо сподобалися ролли з лососем, та й інші теж були смачними.

Обслуговування на “Веранді” приємне і ненав”язливе. Підходили одразу, не доводилося чекати, рахунок принесли вчасно, загалом, все сподобалося.

От таке нововведення було в мене сьогодні. Якщо хтось знає у Володимирі місце, варте уваги, прошу, поділіться знаннями.

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мене з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо!