Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Фантастичні звірі і де їх шукати. День 49 - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

В передостанній день мого перебування у Володимирі-Волинському, ми вирішили знову скористатися нагодою і відвідати кіно у 3D, тим більше що показували прем”єру – екранізацію книги Джоан Роулінг, написану нею від імені Ньюта Скамандера.

73a80d236fe9ae14ba48fc9f461ea41e

Особисто я не любитель фентезі, але свого чоловіка підтримую у будь-яких починаннях, і от, в Його День Народження, яке ми звикли відмічати по-особливому, детальніше – тут, ми мали вибір – ресторан або кіно. Було обрано кіно, куди ми успішно потрапили! Ми мали веселу компанію тому перегляд фільму був ще приємнішим.  

Фантастичні звірі дуже сподобалися! Особливо ті, що повтікали із валізки. Було багато смішних і цікавих моментів, але сам фільм міг би бути кращим. Актори підібрані якісь невпевнені в собі, всі лячно роззираються по сторонах. Головний герой весь перекошений, та і всі інші, як не від світу цього! Та і сам фільм якийсь дивний, незрозуміло, що до чого. Думаю, без 3D ефектів, взагалі не буде цікаво. Та ще й, як на мене – він якийсь геть американський, в їхньому стилі розвалити півміста через якогось одного придурка, все поставити з ніг на голову, а потім враз виправити і  замутити хеппі-енд. 

А нам в кінотеатрі пощастило, спецефекти – супер. І звірі дійсно фантастичні. Український переклад – просто бомба! 

Друзі, якщо маєте хоч краплю такої фантазії як Джоан Роллінг – пишіть свої книги, хто зна можливо ви напишете шедевр і його буде знято, і років через 5-7 ми будемо обговорювати вже екранізацію Вашої книги. Не зволікайте! Робити нові речі не страшно – треба просто почати і робити їх кожен день: крок за кроком. 

Таке от нововведення було у мене сьогодні. Сподіваюся, Вас надихне мій марафон, і в вашому житті почнуть з”являтися нові враження! 

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо