Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
День 29. “Фієста” - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Я так підозрюю, що це, напевне,  був мій останній похід до цирку. Я розумію, що цирк – це розвага для дітей, а не для дорослих, але все ж, чим далі, тим гірше.

Тепер ми приїхали до Володимира-Волинського, я звідси родом, тут живуть мої батьки, і от, я привезла свою малечу, аби бабця з дідом натішились. Так виходить, що коли я приїжджаю на Волинь, тут кожен раз, в парку Слов”янському стоїть цирк. Звичайно, такої атракції в селі моєму, в день з вогнем не знайдеш, але за останні чотири рази я встигла розчаруватися і цирку не на жарт.

З дитинства любила цирк, і пам”ятаю, як ми з батьком їздили до Львова, аби його відвідати. І добре пам”ятаю, що в цирку повинні бути і коні, і коти і собаки, і папуги і що тільки…

Цирк “Фієста” мав одного великого удава. Ще були собачки, але вони захворіли, і не змогли вийти на сцену. Щоправда, мені дуже сподобалося  вогняне шоу, і я згадала, що за всіма справами, забула написати статтю про Нижнє Селище Хустського району, де ми відпочивали у садибі Верховинка. Справа в тому, що ми з малявкою, гуляючи по селу, випадково потрапили на дивне тренування. Молоді люди робили незрозумілі мені рухи, і я не могла второпати, що воно таке. Мені пояснили, що це – театр вогню. А я раніше такого шоу ніколи не бачила. Тому і сьогодні, цирк “Фієста” все ж подарував мені нове враження.

А взагалі, я так подивилася, дуже скупа програма. Дітям подобається клоун, і я їх розумію, в тому місті, хоча воно і не маленьке, абсолютно немає куди піти з дітьми, тому, напевне, коли приїжджає цирк, не важливо, який, діти радіють, бо це хоч якийсь рух.

А ще мені не подобається дивитися, як із глядачів роблять клоунів, забавляючи зал. Якщо це один раз за виставу, це ще нічого, але якщо на цьому побудована вся вистава, то це вже занадто.

В цирку не можна знімати відео і робити фото. Зрештою, я розумію, чому… Відгуки ж про цирк рідко хто пише, тому той, хто не бачив – прийде подивитись.

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами!