Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com

Зима, підступна, як завжди. Коли її ніхто не чекає вона тут-як-тут.

Сьогодні в нас – перший сніг! Як багато радості несе він малечі. Та й не тільки малечі, я сама захотіла написати листа до Святого Миколая, до речі, теж цього не робила ніколи…

img_20161115_124039

Коли все навкруги біле, то й думки стають світлішими, приходить ясність у спутаний клубок думок, і чітко розумієш, що ти хочеш робити, а що – ні. Так, я прийняла рішення, останній тиждень свого перебування на Волині провести не як завше, в роз”їздах та походах до родичів в гості, а за роботою, оскільки наступний раз приїду до мами аж весною, і найближчим часом не зможу приділяти роботі так багато часу. Як Ви бачите, я з марафоном спізнююся на тиждень, а, було так, що і на два. Але то таке… Є речі, важливіші за роботу, якою б улюбленою вона не була.

От наприклад, прогулянка з дітьми. Коли є сніг – забавити дітей не проблема! А коли є турботлива бабуся, тоді взагалі лафа. Так от, не встиг ніг випасти, як моя мама купила дітям санки, і ми встигли на них накататися, доки сніг не розтанув.

Сашці, вже цікаво не лише покататися, а й малюка покатати. Йдемо ми з нею, веземо малюка, як паненя мале, на санках, а Сашка мені каже:

 – “Мам, ми з тобою, як два оленя!”

І правда, щось в тому є.

В цей день ми веселилися довго, і сніговика ліпили, і сніжні пасочки робили, і в сніжки грали, і на санках каталися. Загалом, все, задля дитячої втіхи.

 А ввечері, ми гуляли з племінницею, по засніжених вулицях Володимира-Волинського, обговорювали плани на майбутнє, погляди на життя. Мушу зазначити, що сьогоднішня молодь явно мудріша за нас, в їхньому віці. Також, для себе зробила висновок, що відверте спілкування – дуже цінна річ, шкода, що ми всі маємо його так мало.

Отже, цей день приніс немало радості! А що Вам приніс перший сніг?  

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо!