Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Книги – найдорожчий скарб. День 51 - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Сьогодні вирішила провести ревізію своїх книжкових полиць. Колись, років 10 тому назад, як ми тільки купили свою хатинку в Бене, я мріяла про власну бібліотеку, але тоді ми ще не мали доступу до Інтернету, і про це навіть мріяти не могли, настільки нереалістичним це здавалося.  

img_20161130_122108_1

Ми з собою зі Львова притягнули купу книжок. Мій теперішній кум, ще досі згадує мені ту величезну сумку, напаковану книжками, яку вони з Зайцем тягли по Мукачівському вокзалі))).

Тут уже підписалися на Клуб сімейного дозвілля, аби мати доступ до нових книг, бо, як Ви здогадуєтесь, книгарні у селі нема. Отже, книг багато, всі прочитані, і вони лежать на полиці забуті-закинуті. Думаю, їм потрібні нові власники! 

Тепер, маючи доступ до Мережі, коли будь-яку книгу можна знайти і купити, якщо вона раптом стала потрібна, або скачати, або читати он-лайн, вже немає потреби тримати в хаті всі прочитані книги.

Отже, я критично підійшла до книжкової шафи, вщент забитої улюбленими книгами і вирішила, що час уже  її оновити. Тому, частину їх віддати-продати-обміняти, залишивши лише ті, які ще збираюся перечитати, та ті, з якими не можу розлучитися взагалі.

Фото з книгами будуть виставлені в групі на фейсбук “Сімейний відпочинок. Я це люблю”. Варіантів отримати книги від мене поштою – цілих 3.

Варіант 1. Мені просто життєво необхідно наповнити свою групу “Сімейний відпочинок. Я це люблю” новими людьми. Тому, книгу, яка Вас зацікавила, можна отримати безкоштовно, додавши певну кількість своїх друзів до групи. 

Варіант 2. За гроші – пишіть в коментарях, яку книгу Ви хотіли б отримати, і я напишу ціну. Бо тільки сьогодні їх всі розібрала, і цін не знаю, буду орієнтуватися по ходу, але точно віддам дешевше, ніж інші, скоро ж Новий рік, час чудес!

Варіант 3. Обміняю. Мене цікавлять книги з розвитку особистості, по вихованню дітей і молоді неординарні автори. 

Така от нова справа в мене сьогодні. Ніколи раніше такого не робила. 

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо