Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Файне місто Мукачево. День 54 - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Сьогодні я поїхала в Мукачево! Звичайно, не вперше. Мукачево – одне з моїх улюблених міст. Але сьогодні вперше я побувала у парку атракціонів. Як виявилося, він працює вже цілий рік, а ми там ще і не були! 

Але про все по порядку. Спочатку мене понесло на край міста в EXPO. Я думала, що там купа меблів, а це якраз те, що нам знадобиться вже зовсім скоро. Якщо ми успішно реанімуємо нову кухню після пожежі, що сталася у нас рівно пів року тому, то на наступний, 2017 рік переїдемо в нову хату і будемо там жити! Якщо ще щось таке ж прикре не станеться…

img_20161124_134339

“Селфі”

Я шукала меблі в дитячу кімнату, і не знайшла їх ні в Епіцентрі, ні в EXPO. Що ж, наступного разу буду знати. Також, сьогодні я планувала попасти в Будинок меду, але тепер, не сезон, то ж я лишилася і без солодкого. Чекаючи маршрутку з Епіцентрі до центру, до мене дійшло, що я переплутала розклад, вийшла невчасно, і маршрутки не буде щ десь півтори години. Пішла пішки. Йду і думаю, що б такого нового зробити. 

Аж тут я згадала, що читала десь, що в Мукачево відкрили “Чортове колесо” от, думаю, тільки б воно працювало. По дорозі мене підібрала якась маршрутка, і вже з її вікна я побачила колесо, а головне – що воно крутиться! Ура! Думаю, ну хоч щось мені вдасться! 

Пішла я. Дивлюся, а там! Там не тільки “чортове колесо”! Там цілий парк атракціонів! Для дітей і для дорослих! І величезний дитячий майданчик, і піццерія, і кава, і морозиво! І залиті асфальтом доріжки для катання на роликах та велосипедах! І річка поряд! Юй! Як я люблю таке! Особливо коли дітей немає поряд, і ніхто тебе не тягне, мама-мама-мама! Можна самостійно походити, ціни прикинути, піцу з”їсти без чиєїсь “допомоги”.

Купила я білет на колесо (40 грн), влізла, пристібнулася, і давай знімати відео про свій марафон, і про свої нові відкриття. Всю дорогу наверх знімала, така рада була! Аж потім додивилася, що воно чомусь не збереглося! Бувають такі дні, коли все йде не так, як хочеться, але і цьому варто радіти, бо напевне, життя збирається подарувати тобі ще один шанс! Наверху я роззиралася на всі боки, і тоді до мене дійшло, що я ж на колесі не перший раз! Уявляєте, я забула! А таке зі мною рідко трапляється. А тепер згадала, що ми з Габором, молодшим братом мого чоловіка колись, років 10 тому назад,  вже були на “чортовому колесі” у Львові. От думаю, знову облом. Невже мені сьогодні так і не вдасться здійснити щось нове? 

Що ж, можливо і не вдасться. Не завжди наші дії приводять до того результату, який було заплановано, але сам факт того, що ми усвідомлено йшли до мети, це вже половина справи. Якщо дії не дають очікуваного результату, це означає, що ми не те робимо! Тому треба зупинитися і подумати, що потрібно змінити: кінцеву мету, чи спосіб її досягнення. 

Якщо Ви з Мукачева, і зараз читаєте ці рядки, порадьте, будьте добрі, куди піти і що побачити в Мукачеві цікавого та неординарного? Це можуть бути різні студії для дорослих, і для дітей, і незвичні кафе-бари-ресторани, і спа-салони, загалом будь-що цікаве, що першим спадає Вам на думку. Мій марафон триває вже 54 дні, і мої ідеї завершуються, тому потрібна Ваша допомога.

Злізла я з колеса з розумінням того, що мені дійсно не вдалося сьогодні зробити нічого нового, всі мої плани з тріскотом провалилися, навіть техніка, і та мене підвела, а я так сподівалася на це відео!  Пішла, заїла це все піцою, яка доречі виявилася дуже смачною, запила кавою і поїхала додому, де мене чекали мої малята. 

Таким от “провальним” був сьогодні мій день. Але він був приємним: я сама гуляла майже цілий день, я відпочивала від ролі мами та дружини, йшла туди куди хотіла, і робила те, що заманулося. Такі дні потрібні всім мамам, саме вони дають змогу зі сторони подивитися на власне життя, і бути вдячною за те, що маєш. 

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо