Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Візаж від Ірини Колтанюк. День 50 - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

От сьогодні вирішила вразити свого чоловіка, своїх дітей і своїх батьків, та не очікувала вразити саму себе. Мені здавалося, що мене вже точно нічим не здивуєш, все-таки 33 роки, багато вже бачено-відчуто… А виявилося, що я ще ніколи в житті не бачила себе такою гарною! 

Я і раніше малювалася, і брови робила (після того більше не хотілося і не вірилося “майстрам”), але, я ніколи раніше не робила візаж у Ірини Колтанюк. Що ж,  мушу сказати, що це був найгарніший і однозначно найприємніший день мого марафону!

15139319_1103197226468471_188076089_n15139367_1103197143135146_357165496_n

Думаю, як виглядає процес – всі знають, але що відбувається всередині, в душі, коли ти із сірої мишки перетворюєшся на привабливу жінку-кішку? Це потрібно відчути особисто! О, так там, всередині, – шквал емоцій!

img_20161118_172443

Перше, що змінюється, коли ти бачиш своє відображення в дзеркалі, то в тебе відпадає щелепа. А потім – з”являється впевнена усмішка, і ти розумієш, що ось вона – я справжня, така, яка має бути – впевнена в собі, і здатна направду змінити світ своїми словами та справами. 

Приходить відчуття гармонії, і ти розумієш, що  вже не хочеш  вибирати, або-або, а хочеш, і що головне – МОЖЕШ, жити за принципом і те, і те! Що це означає? Ти вже не хочеш вибирати, або хороша дружина, або хороша мама, або майстер-професіонал своєї справи, або мандрівник, а хочеш, і можеш охопити це все разом. 

   img_20161118_173628

Ірина – справжній майстер своєї справи. Вона, як добра фея, своєю паличкою-пензлем творить чудеса!  Але, що найголовніше – так це те, що вона вміє не тільки створити, а ще й навчити цьому інших! І, якби я мала таку можливість, то обов”язково пішла б на навчання, яке Ірина проводить у Володимирі-Волинському та Нововолинську, деталі тут:  http://colorful.com.ua/services/school-colorful/.

До речі, Ірина має свій сайт – http://colorful.com.ua. До речі, з з 1 грудня на сайті буде доступна нова послуга: он-лайн консультації. Тут можна буде задати питання по кольористиці, підбору косметики та пензлів, технікам та фішкам візажистів, чому щось не виходить у макіяжі, та інші, не завжди зручні, питання, що цікавлять дівчат.

А мені час було йти додому – дивувати рідних та близьких!  

img_20161118_185848

Я зайшла в кімнату, до мене першою підбігла Саша, каже “Ой мама, ти така страшна…” і дивиться на мене очей не зводить, бачу – щось міркує, і каже “Та ні, не страшна… така, накрашена! Мам, та ти така гарна!” І заскочила на руки, “Я теж, теж хочу бути така гарна, як ти”. 

Потім підбіг малюк, повис у мене на шиї, каже “Мама, ти схожа на тьотю” – “На яку тьотю?” – питаю я – “На дуже красиву тьотю” – сказав малюк і поцьомкав мене в щічку! Кращого компліменту я від цього юного джентльмена ще не чула! 

img_20161118_190042

Наступного разу – намалююся зранку, щоб цілий день рідні дивувалися))). А ще вирішила зробити професійну сімейну фотосесію, бо наша домашня – була невдалою. Ми поспішали святкувати День Народження, та й освітлення бажало кращого.  

Чоловік теж був вражений. Сказав, що це був найгарніший подарунок і цілий вечір не відводив очей. Скажу чесно, зазвичай його очі дивляться в монітор, і на роботі, і вдома… а тут, мені навіть здалося, що це в мене День Народження! 

Дуже вдячна Ірині за справжнє свято, яке мені вдалося створити в себе вдома, завдяки її праці!

img_20161118_214140

Таким от було моє нововведення сьогодні! Повторю – найгарніший і найприємніший день марафону!

Не втрачайте можливості побалувати себе чимось новеньким, будь то візаж, чи школа макіяжу, чи будь-який інший подарунок, який допоможе Вам побачити себе справжню, ту, що ховається всередині. Повірте, навіть одного разу достатньо, аби життя заграло новими барвами! 

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо