Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com

Розкажу Вам про відкриття, яке чекало мене на 2-му поверсі ТЦ “Роксолана” (універмаг) у Володимирі-Волинському. Піднімаючись сходами я побачила рекламу майстер-класу під назвою “Пряник” і зрозуміла, що це щось новеньке, такого тут раніше не було, а для мого марафону – це саме те, що потрібно. 

Я якраз шукала подарунок чоловікові на день народження, і яка ж була рада, що знайшла щось зовсім оригінальне! У невеликому приміщенні розмістилася справжня солодка майстерня. В повітрі витає медово-імбирний аромат,  за столом сидить тендітна дівчина, і щось витискає з пакетиків із фарбою.

img_20161118_140542

Як виявилося – я потрапила на процес розпису пряників. Спостерігати довго за цікавим дійством не вдалося, оскільки прийшли інші покупці. Але побачене торкнулося найпотаємніших струн десь глибоко в душі. Дівчина розписувала пряник на замовлення чоловіка, який захотів зробити солодкий подарунок своїй дружині на 22 річницю весілля. Спитаєте, що то за такі потаємні струни? Все просто. Мені теж захотілося отримати подібний солодкий подарунок на 22 річницю весілля. Захотілося, щоб і мій чоловік пам”ятав дату нашого весілля і хотів зробити щось приємне. Насправді, дуже тішуся, коли бачу подібні речі. Це означає, що Любов існує, вона живе поряд з нами, і щасливий той, в кого вона живе в самому серці.

  img_20161118_140618Сьогодні ж мені захотілося купити своєму чоловікові смачненький і нестандартний подарунок. Я обрала для нього набір солодких інструментів,  розмальованих чорною і синьою фарбою. 

Пряники запаковані в елегантні коробочки, перев”язані різнобарвними стрічками, аромат пробивається крізь коробку, і виглядає і пахне чудово. 

А  взагалі, у майстерні можна знайти пряники на будь-яку дефіляду: хрестини, весілля, дні народження, професійні свята тощо. 

img_20161118_140554

Також солодка майстерня “Пряник” проводить майстер-класи з розпису пряників. Коштує це 50 грн. Проводиться майстер-клас і для дорослих, і для дітей від 4-х років. 

Цей подарунок татові подарували діти, але не дали йому його розкрити – самі розв”язали, і самі все понадкусали))) Але печива в коробці достатньо було на всю сім”ю. Правда, чорна і синя фарба трохи малює губи, а так – смакота, за вуха не відтягнеш! 

Вибрати подарунок від себе мені також вдалося! Але сам дарунок – це лише половина справи. Головне тут – упаковка. Господиня магазину-майстерні “Шпилька”, що знаходиться неподалік від “Пряника”, допомогла мені у цій нелегкій для мене справі, і мій подарунок виглядав дуже привабливо. 

img_20161118_143311

Взагалі магазин “Шпилька” – справжня знахідка для тих хто любить творити. Тут для цього є все. Душа магазину – Юлія, і на роботі не сидить без діла – постійно щось творить. Як добре, що є такі світлі, творчі люди, які власними руками допомагають створити свято навіть у будній день! 

Таке от відкриття я зробила для себе сьогодні і пошкодувала, що не побачила “Пряника” раніше, а так би ми з дочкою, могли б розмалювати пряника власноруч, і це стало б чудовим доповненням до мого марафону нових справ. 

Розкажіть, що нового Ви відкрили для себе за останні 3 місяці? 

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо