Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Monte Karlo. День 55 - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Cьогодні в Берегово шукала подарунок для похресниці. Дай думаю зайду в новий супермаркет “Мама-Дай”, там точно є що вибрати. Так, вибрати там є щось, але ціни на те все якісь зовсім дикі, не на наші зарплати. Можливо, якість іграшок краща, я не сперечаюся, але все-таки ціни – космос.  Як не намагалися мені допомогти консультанти магазину, все-таки наша держава не сприяє матерям в декреті мати такі гроші, аби купувати такі дорогі іграшки. 

Вийшла я звідти, похнюпившись, але через дорогу побачила магазин “Monte Karlo”. Зайшла туди, і одразу ж знайшла що придбати. Я купила дві, такі модні тепер ляльки “Ever After High”, і ще якусь милу дрібничку на додачу, і вийшла звідти щасливою. Раджу і Вам туди завітати!

img_20161128_132934

Оскільки моя покупка перевищила 300 грн, мені видали картку, яка одразу ж дає 3% знижки, і є накопичувальною, 500 грн – 5%, 700 – 7%. Це навіть більше, ніж в Епіцентрі. Також, мені запропонували взяти участь у грудневому розіграші сертифікатів на 150 грн. Для цього на папірчику потрібно було написати своє ім”я, прізвище і телефон. А ще, запитали, для кого цей подарунок, і чи є в мене діти, і розповіли, що у них можна взяти готові бланки для листа Святому Миколаю, заповнити їх разом з дітьми, і вкинути їх у скриньку, листи з якої будуть надсилатися Святому Миколаю. Коло скриньки по обидва боки стоять надувні Дід Мороз та Сніговик.

img_20161128_132957

І ми, коли повернулися з Сашкою, щоб вкинути листа у скриньку, зауважили, що до скриньки приходять і діти, віком 9-11 років. Це дуже тішить, що в наш час, такі, вже немаленькі діти вірять в чудеса! 

Моя дитина теж світилася від щастя, коли кидала листа у скриньку. А потім, всю дорогу розпитувала, чи прочитає Миколай її листа, і чи принесе він те, що вона попросила, якщо вона буде чемною? 

img_20161128_133034

Отже ми мали про що побалакати. Хоча я й досі не знаю і плутаюсь, коли пояснюю їй, хто такий Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус. Чому вони всі приходять в один і той самий місяць, справді, могли б розсіятись по цілому році, так би було цікавіше. 

А як Ви пояснюєте своїй дитині існування всіх цих персон? Поділіться досвідом!

Отже, сьогодні вперше ми з дочкою написали листа Святому Миколаєві, і навіть його відправили!

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо!