Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Марафон “50+ днів до літа” - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Друзі! Відкриваю Марафон “50+ днів до літа!” Суть марафону – 50 днів до літа – 50 нових справ (це для мене)!

50PLUS_(nl)_Logo.svg

Для тих, хто хоче приєднатися до Марафону і виграти безкоштовний вікенд у садибі “Золотий персик” у розпал персикового сезону – інші правила. Вам необхідно буде зробити лише 5 нових справ, а також:

1. Поширити інформацію про “Марафон 50+ днів до літа” на своїй сторінці у ФБ.

2. В коментарях до цього посту написати 5 справ, які Ви ще ніколи не робили, але хочете і можете зробити до завершення цього марафону (01.06.2017р). У підтвердження того, що ви їх зробили потрібно викласти фото та коротку історію того, як Вам це вдалося і що Ви тепер відчуваєте.
01.06.2017 року я оголошу переможця Марафону. Переможець матиме можливість у липні 2017 року безкоштовно відпочити разом із сім”єю у садибі “Золотий персик” (с. Бене). Увага! До Марафону можна приєднатися будь-коли – головне до 01.06.2017 року встигнути зробити 5 нових для Вас справ і написати про них, підтвердивши їх достовірність за допомогою фото.

По ходу марафону буду відповідати на виникаючі питання і записувати відповіді тут, а також у групі “Сімейний відпочинок. Я це люблю”