Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Плани на 2017 рік. День 74. - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Також ще ніколи не висвітлювала свої плани такій широкій аудиторії. Що ж, все змінюється, і ми повинні змінюватися також. Отже, на 2017 рік я запланувала кілька важливих і великих справ. Їх всього 4. Але якщо мені вдасться їх виконати – я досягну цілей, а це просуне мене у всіх сферах мого життя, і виведе на наступний, вищий рівень, звідки вже легше розбігатися на виконання більш грандіозних проектів. 

plan5467

  1. Завдання № 1 – переселитися в нову хату. Реанімувати кухню від наслідків пожежі, і далі за планом. 
  2. Завдання № 2 – побудувати в селі Бене футбольне поле зі штучним покриттям
  3. Завдання № 3 – провести марафон “Закарпатське літо”, то ж раджу блогерам, журналістам, авторам книг, власникам сайтів, адміністраторам груп на ФБ, власникам садиб та готелів,  коучам, фотографам, благодійникам, представникам туристичних фірм, гідам, мандрівникам, ПРИЄДНАТИСЯ до групи ФБ “Сімейний відпочинок. Я це люблю” https://www.facebook.com/groups/482252971967693/. Закарпатське літо обіцяє бути гарячим – то ж не пропустіть! 
  4. Написати книгу “Хватит жить как робот”, і видати її. 

Це, звичайно, далеко не всі плани, але вони – найбільші, їх не можливо зробити всі й одразу, лише крок за кроком. Для цього в мене цілий рік! 

А які плани у Вас, друзі?