Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com

Думаю, вже пізно писати про те, як ми святкували Великдень! Хоч це і був один із кращих Великоднів у моєму житті. Чому так? Ну, по-перше, мені врешті вдалося витягти чоловіка з собою до церкви. Ми з ним різних віросповідань, тому похід до церкви, як справжнє свято)). Цього разу ми пішли в нову церкву, нещодавно збудовану, у Володимирі-Волинському. По-друге, чи не вперше, на свято в одній хаті зібралися і мої,  і всі братові діти. То був ніби маленький дитячий садок, із 5-ти дітей. Діти гралися, спілкувалися і гарно проводили час усі разом, під одним дахом, хоча живуть всі в трьох різних хатах, і в двох різних областях.

DSC_0903

Власне, з приводу свята, я вирішила організувати сімейну фотосесію. Моя племінниця колись захоплювалася фотографією, і вже робила нам 2 фотосесії. І ось, ми попросили її зробити нам ще одну.  На третю таку фотосесію, ми врешті були вдягнені святково, а не як прийшлося, і нарешті, я по-справжньому оцінила працю фотографа. Мені вперше, стало ясно, як у день, що ця праця зовсім нелегка, і щоб зробити гарну знимку, треба добре постаратися! Тим більше, якщо людей четверо!

Ну і з такими непосидючками, як мої укохані дітлахи, то взагалі непросто. То ж наша Великодня фотосесія проходила весело. Діти постійно втікали, ховаючись то за шафу, то під ліжко, заливаючись веселим сміхом з того, як я їх намагаюся звідти витягти. То билися за своїх їжачків, був у нас такий фотореквізит – картопля, проштрикнута різнокольоровими шпажками. То плакали, якщо комусь вдавалося відбити свого їжачка в іншого. То вони кривлялися в камеру, то ніяк не хотіли сідати на стільчик, чи навпаки, стати рівненько коло стінки. Загалом, фотосесія тривала хвилин 20, але емоцій викликала цілий шквал. В результаті чого, ми мали кілька вдалих знімків, в інших же випадках я була незадоволена виглядом свого писка, та розгнівана недоліками власної фігури… 

Отже, тепер я розумію, що праця фотографа не така легка, як здається на перший погляд. То ж, шановні фотографи, якщо Вам на очі потрапила ця коротенька стаття, хочу запропонувати Вам приєднатися до моєї групи, створеної спеціально для безкоштовної реклами послуг. Нехай про Вашу працю та Ваші послуги дізнається якомога більше людей! 

https://www.facebook.com/groups/1123876591056816/ – Люди, які можуть Вам допомогти.