Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Peek-a-boo. День 67. - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Сьогодні я Вам розповім про чудовий заклад, який ми з дітьми відкрили для себе в Ужгороді. Отже, заклад, з незвичною для українського вуха назвою – Peek-a-boo, що розташований на вул. Корятовича, 13. 

В жовтні ми були поряд, але не встигли його відвідати, тому що погода була чудовою, і ми розважалися в парку, насолоджуючись останніми теплими деньочками. 

Сьогодні ж, коли зима повністю вступила в свої права, і заморозила все навкруги, можна зі спокійним сумлінням ховатися від морозу у подібних закладах, тим більше, що тут по-справжньому відпочити можуть і діти, і дорослі. 

Перше, що сподобалося, так це те, що заклад, який являє собою окремо простір відпочинку для дітей, і окремо для дорослих, досить великий. Столики стоять далеко один від одного, тож, навіть, якщо за столом діти, вони не заважають, ні Вам, ні оточуючим. Тут цілих три зали, але правда, це я ще не спускалася на підвальний поверх, то ж не знаю, що там. Але у верхніх залах по 3-4 столики, і все – весь простір вільний – багато місця, хоч це справжня рідкість, особливо для піцерій.

img_20161217_162813

Друге – це дитячий простір. От вже є де розбігтися дітлахам. Величезний лабіринт, і дуже багато місця поряд. Тут справді чудово! Але найбільше сподобалося те, що діти – під наглядом. Дві молоді привітні дівчини, які, напевне, мають, дуже добру пам”ять, бо за кілька хвилин вже знають, де чия дитина, і за який столик йти шукати її батьків, наглядають за дітьми постійно. Я частенько забігала, глянути, як там мій малюк, бо він ще не надто самостійний, так дівчата без роботи не сиділи. Вони постійно спостерігали за дітьми. І коли мій малюк таки гепнувся, і я, почувши плач, прибігла, дівчата втішали його, як могли, і мій хлопець швидко почав посміхатися знову.

Тому, маю всі підстави вважати, що діти в  Peek-a-boo під надійним наглядом, що дуже тішить. 

img_20161217_162920

Щодо їжі. Ми замовляли для дітей курячий суп з макаронами – їм смакувало. Для себе ж брали велику м”ясну піцу з соусами “ерьош пішта” і “барбекю”. Все було дуже смачним. Робота офіціантів теж сподобалася. Не потрібно було чекати, чи вмовляти, літали, як бджілки. З нами було троє дітей, які постійно потребували соку з трубочкою і їм також не доводилося чекати. Все подавалося дуже швидко. 

Також, нам пощастило побачити в  Peek-a-boo, роботу аніматорів. У когось із дітей якраз було день народження, і вони їх розважали. Дуже радувало те, що аніматори не робили особливої різниці між дітьми, що були запрошеними на день народження, і між тими, хто потрапив туди просто так, як наші. Вони всі разом веселилися і приймали участь у конкурсах. Всі були задоволені.  

img_20161217_162944

Отже, щиро раджу заклад  Peek-a-boo для сімейного відпочинку. Тут Ви зможете по-справжньому відпочити, оскільки діти Ваші під наглядом, а до Ваших послуг – весь арсенал вишколених офіціантів.

Гарно дякую сім”ї Сокальських, що познайомили мене з цим місцем відпочинку! 

От такий новий заклад ми відкрили для себе сьогодні! 

Відкривати нове щодня непросто, але це однозначно варто робити!

Наступного разу, я-таки потраплю в Доброграй (вул.Театральна 19). Мені дуже подобається назва – українською, тому це моя наступна ціль. 

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо!