Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com

Нарешті! Нарешті і в нас, як в Європі! Справжній різдвяний ярмарок! З піснями і танцями, з гарячим вином і подарунками, з чудовими місцевими виробами, а не як все, а-ля Китай. Дуже тішуся, коли бачу таке! 

Отже. сьогодні мені пощастило потрапити на Різдвяний ярмарок в Берегові! Раніше такі ярмарки мені доводилося бачити лише за кордоном, потім – у Львові, а тепер вже і в нас! Чудово!

Що ж я там побачила? Ділюсь.

Як і на кожному ярмарку, було багато смачного: медове печиво, мед, вино, глінтвейн, бринза, наливки, настойки, палінка, натуральний виноградний сік для дітей, цукерки, закрутки. Від усього цього аж очі розбігалися! 

Перше, що сподобалося, так це молоді виконавці, які незважаючи на мороз, співали, танцювали і навіть грали на скрипках! 

Також тішила наявність школярів коло сцени, які своїми танцями і співами підбадьрювали тих, хто співав для них в такий мороз! Шкода, що не могла зняти відео, малий стягнув кудись акумулятори від фотоапарата, і не признається, а мобільний вже не раз підводив мене з відео. То ж  наразі я без техніки. 

Проте маю кілька фото. Я не фотографувала все підряд, лише те, що могла, бо часу було обмаль, а людей багато, щоб протовпитись до прилавку треба було почекати. Але те, що дійсно варте уваги я спробую описати.

 img_20161216_121707

Бабель Жужанна – моя сусідка з Бене. Жужанна своїми руками створює автентичні закарпатські коврики, які можна побачити чи не в кожній хаті, а також у наших зелених садибах.  Придивіться уважніше – поряд з нею на фото – станок, на якому ці коврики створюються. Це нелегка і кропітка праця. Якщо Вам потрібен коврик, а на Закарпаття ви, з якихось причин, зараз потрапити не можете, телефонуйте – буде Вам коврик!

img_20161216_123124

Також цікавим був прилавок із текстильними ляльками. Там було багато людей, тож могла сфотографувати лише рекламу. Папп Вікорія, мешканка Берегова, з любов”ю створює таких от ляльок-красуньок власноруч. 

https://www.facebook.com/ArTory-1124766070892526/?fref=ts  – тут можна більш детально ознайомитися з її роботами, а також, замовити ляльку собі, або комусь близькому в подарунок.

img_20161216_123225

Ще здалеку увагу привернув от такий надпис. Захотілося підійти ближче, і подивитися що продають. 

img_20161216_123451

img_20161216_123620

На фото Якоб Олександр з дружиною

Я підійшла ближче, і те, що я взнала, вразило мене, тому я просто не можу Вам про це не розповісти! 

Перше, що я побачила – це знайомі імена на візитних картках, що лежали поряд з вином. Варга Іштван, Біров Ернев, цих виноробів я знаю особисто. Але ж бачу, за прилавком – не вони. Дивлюсь, ще картки – Надь Василь, Берецкі Іштван, винний підвал сім”ї Гусар… Тут продавець зауважив мене і запитав, чого бажаю. Я відповіла, що наразі – розглядаю картки, бачу знайомі імена, знайоме вино, а знайомих людей – ні. Тоді продавець, а ним виявився, пан Олександр Якоб, пояснив мені, що це – прилавок кооперативу виноградарів та виноробів Берегівського виноробного краю. І це не просто продаж вина – а справжній благодійний внесок у розвиток району! Як виявилося, всі зібрані від продажу гроші підуть на облаштування палатки в місті Берегово для харчування  та обігріву безхатченків. Як розповів пан Олекандр, це вже не вперше кооператив робить благодійний розпродаж, минулого разу – гроші надали в допомогу католицькій та реформатській церквам.

Таку от шляхетну справу роблять наші винороби!  Гарного Вам врожаю! Нехай всі добрі справи повернуться до Вас сторицею!   

Доречі, поряд, в центрі вже вдруге залили ковзанку. Отже, цього року зимових розваг в Берегові було більше, ніж достатньо! 

Хто не встиг на ярмарок – не засмучуйтесь! Ярмарок скінчився, але виробники зостались! Вони всі тут, і їх можна знайти в будь-яку пору року! Приїжджайте на Закарпаття!  

Закарпаття багате! Закарпаття яскраве! Закарпаття тепле в будь-яку пору року! Тут Вас зігріють теплом сердець, гарячим вином, термальними водами. Кожен знайде для себе розвагу і розраду. Приїжджайте, і переконайтеся в цьому самі!