Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Пшоняна терапія. Враження № 8 - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Чи є така іграшка, в яку б двоє дітей гралося кілька годин поспіль, а на наступний день так само? Звичайно, є. Що ж це за іграшка?

IMAG0481

Це – пісок!

Вихожу – дивлюся – вони пшоно ділять. Малюк пригоршнями забирає пшоно від малої, Саша в свою чергу гамселить його по руках чим попало. Купа пшона валяється під ногами, діти злі, я в шоці. Блін. Ото погралися, чи скоріше “догралися)))”.

Якось я їх втихомирила, розставила ящики по різні боки альтанки, поділила іграшки. І діти продовжили бавитись. Я пішла по своїх справах, а двері на кухню лишила відкритими. Слухаю, щось підозріло тихо… Думаю, ой, як файно бавляться! Ага…

Вихожу. Крістоф своє пшоно вигрібає маленькими чашками і годує горобців,а принцеса Александра – кашу варить! Залила все те своє пшоно водою і мішає. Тут мене вже кров залила! Випхала я їх звідти, і давай те пшоно мити і сушити,  на всіх доступних поверхнях, бо ж думаю, як лишу так на ніч, так воно ще проросте. Ото вже була пшоняна терапія для всієї сім”ї. Особливо біткався чоловік, мов ото купив на свою голову… 

IMAG0582

Але на наступний день пшоно висохло, і діти продовжили в ньому бавитися. На цей раз якось гарніше, бо я сіла поряд і спостерігала, що його не розсипали і не заливали водою. 

Так вони з ним носилися десь тиждень. Звичайно, багато розсипали, і тепер там лишилася лиш жменька пшона, яке й досі доїдають горобці. 

IMAG0583

Отже, нові враження мені таки вдалося отримати))). Наступного разу куплю пісок. 

Увага питання: якими іграшками Ваші діти гралися понад тиждень? 

Приєднуйтеся до мого марафону  35+ днів до літа – 35+ нових враженьМарафон безкоштовний, але виграти можна цінні, навіть унікальні призи, таких ні в одному магазині не купиш! Деталі тут. Поділіться цією статтею у соціальних мережах, нехай збудеться моя мрія стати популярним блогером!