Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Таверна. Грецька кухня. Враження № 11 - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Кума питає:  – “Ти любиш баклажани?”

“Та ні”, – кажу, – “вони такі гидотні”. 

Німий погляд, типу – “Ти, що? З дуба та на кактус?”

 – “А що? Хіба ні?”.

– “А от зараз ми спробуємо, і ти скажеш, подобаються тобі баклажани, чи ні”. 

І справді, не знаю, з чого я взяла, що баклажани гидотні…

Варто було б почати з того, що я вважаю грецьку музику найгарнішою в світі. Вона мелодійна, грайлива, бере за душу і заставляє рухатися в такт, у єдиному пориві. Від неї хочеться плакати і сміятися водночас, вона підіймає настрій і ти починаєш вірити, що от-от полетиш! 

29497644_212749252613600_4429205257590931456_o

Так от Грецька таверна зустріла нас саме такою музикою! Далі можна було не гадати, ясно, що під таку музику можна приготувати лише щось фантастично смачне! 

Нам якось пощастило побувати в Греції, і що Ви думаєте ми там їли? Так отож. В кожній кнайпі ми шукали щось більш-менш схоже на нашу їжу, бо просто боялися куштувати щось нове.  Єдине, на що ми наважилися – був гірос, і то лиш тому, що назва була знайома. От якби то наперед знати, що тебе чекає. Але ж не передбачиш!  Як казав герой фільму “Достучаться до небес” – “Бояться глупо!”. І це правда. Маючи таку нагоду, ми втратили так багато… Не повторяйте наших помилок. 

Так от, про баклажани: ті, що подавалися у  “Грузинській таверні” були чудовими на смак!  Фаршировані горіховою начинкою, прикрашені зернами граната, я лиш пошкодувала, що їх на тарілці лише 4 штуки.  

Смачними були також намазки на основі фети: дзадзикі, тірокафтері, і ще якась, назву якої важко згадати. Тюфтельки, томлені у томатному соусі просто танули в роті. Салат із овочів, запечених на мангалі, від однієї назви стало солодко в роті, а смак перевершив усі сподівання. 

Александрі найбільше сподобалася вітрина з морепродуктами, що розташована прямо при вході в ресторан. Там, у купі льоду викладені дари моря, що є такою рідкістю, а у нас, на Закарпатті, так і не знайдеш. Тут тобі і мідії, і кальмари, і восьминоги, і риби усілякої повно, і креветки дикі, і вся ця краса прикрашена яскравими лимонами. Звичайно, вона прилипла до тієї вітрини, і називала, все, що знала, по кілька разів. 

Ще у таверні є дитяча кімната з іграшками та великим телевізором. Зазвичай там з дітьми займається аніматор,  але на час нашого перебування аніматор захворіла, тому діти займали себе самі. Кімната розташована так, що якщо дитина звідти і вийде, то мимо не пробіжить, дорослі її обов”язково побачать. 

Мені найбільше сподобалася атмосфера – легка, невимушена. Таке враження, що всі тобі раді, і давно чекали твого приходу. Офіціанти літали навколо і були дуже уважними.   

Оливки та вино теж були неперевершеними. Із задоволенням рекомендую Вам відвідати Грецьку таверну на Русанівці. Там Вас зустрінуть, як старих добрих друзів. Для нових смакових вражень – це саме те, що треба! 

Щиро вдячна своїй кумі за таке чудове, нове для мене враження.  

“Грецькій таверні” бажаю розквіту, розвитку, прибутку, і багатих Вам клієнтів. Щиро вдячна Вам за вашу працю! 

Увага питання: чи є заклад, куди б Ви із задоволенням повернулися б, хоч сьогодні, і яку страву з цього закладу ви б порекомендували? 

Приєднуйтеся до мого марафону  35+ днів до літа – 35+ нових враженьМарафон безкоштовний, але виграти можна цінні, навіть унікальні призи, таких ні в одному магазині не купиш! Деталі тут. Поділіться цією статтею у соціальних мережах, нехай збудеться моя мрія стати популярним блогером!