Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Робота благодійного фонду “Бене” за 2018-2019-2020 р. - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

За останні 3 роки Благодійний фонд “Бене” зробив небагато, порівняно з минулими роками.

Це пояснюється тим, що з квітня 2018 року основний виконавець проектів Серьогіна Катерина Володимирівна перебувала в декретній відпустці по догляду за малюком.

У 2018 – нами було отримано кошти від Органу Місцевого самоврядування Уйбуда ХІ району Столиці – Будапешта – та проведено Капітальний Ремонт Будинку Культури с. Бене. на суму 190 000 грн.

2019 – нами було отримано кошти від Органу Місцевого самоврядування Уйбуда ХІ району Столиці – Будапешта – та проведено Ремонт Будинку Культури с. Бене. на суму 96 722,75 грн. (влаштовано приміщення харчоблоку, санвузли тощо)

Тепер, до недавна запущена будівля, виглядає, як нова копійка. Тут проводяться значимі для громади події, збори, культурні вечори. Цього (2020 року) навіть вибори проводилися.

До недавнього часу інформація про нашу спільну діяльність з Бенянською сільською радою була у відкритому доступі на сайті http://bene.rada.arhiv.org.ua/. Сьогодні, у зв”язку із реорганізацією сайт переглядати неможливо.

2020 – рік карантину. Але і тепер нам вдалося дещо зробити.

За власні кошти організації Благодійний фонд “Бене” та власними силами провів повну заміну даху громадського осередку. На заміну даху було витрачено 47 769 грн. (придбання пиломатеріалів, придбання металочерепиці, придбання будівельних матеріалів).