Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Діяльність благодійного фонду “Бене” протягом 2015 року, змістовний звіт. - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

01 червня 2015 року представники фонду:  Куташі Марія, Куташі Шандор та Серьогіна Катерина, взяли участь у заключній українсько-словацькій конференції по проекту “Дійсно разом”, який здійснювався у партнерстві із Карпатським фондом Україна за фінансової підтримки Словацької Агенції із міжнародного розвитку (SlovakAid)

04-05 червня 2015 року благодійним фондом “Бене” було надано гуманітарну допомогу кожному мешканцю села Бене.  Матеріальну підтримку надав Муніципалітет VI району Будапешта – Терезварош.

29 червня 2015 року фондом було проведено ДИТЯЧЕ СВЯТО з нагоди офіційного відкриття дитячого майданчика.

Більше фотографій та опис свята на нашій сторінці у Facebook:  https://www.facebook.com/fondbene/

14.08.2015 року, ініціативна молодь села у складі Куташі Ксенії та Серьогіної Катерини, спільно з представником м. Сторожинець Чернівецької області Косташек О.,  взяли участь у конкурсі соціальних проектів «Хочу! Можу! Зроблю!» від Комісії у справах молоді УГКЦ. Нажаль, наш проект “Сімейні традиції: мрія чи реальність”  не був підтриманий.

Більше інформації за посиланням: http://dyvensvit.org/announces/105653.html

У вересні 2015 року фонд розпочав капітальний ремонт Бенянського дитячого садочка із повною заміною системи водопостачання та водовідведення. Матеріальну підтримку надав муніципалітет ХІ району Будапешта – Уйбуда та муніципалітет міста Шолтвадкерт (Угорщина).

DSC02363DSC02371

У період з 17 по 21 листопада 2015 року члени благодійного фонду “Бене”: Куташі Марія, Ковач Ганна та Серьогіна Катерина, приймали участь у семінарі для громадських організацій у рамках проекту «Громадський міст між Вішеградом та Україною», що проходив у м. Берегово.

Більше інформації тут: http://beregovo.today/NewsOpen/id_news_211201

Також у листопаді 2015 року, головний бухгалтер фонду Серьогіна Катерина пройшла дистанційний курс Руслана Краплича  з фандрейзингу для неприбуткових організацій.

У грудні 2015 року активісти фонду розпочали встановлення коробок для збору батарейок та пластикових кришечок на території села Бене. Ми плануємо розмістити такі коробки у приміщенні Бенянської пошти, сільської ради, бібліотеки, аптеки, школи, дитячому садочку, амбулаторії, а також у всіх магазинах сільських магазинах та місцях, куди населення села має безперешкодний доступ. Метою діяльності є заклик жити свідомо, і не викидати те, що можна переробити у сміття.

Більше фото на  нашій сторінці у Facebook:  https://www.facebook.com/fondbene/

Також ознайомтесь із фінансовим звітом благодійного фонду “Бене” за 2015 рік.