Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
В Бене є “Медовий дім” – це потрібно знати всім! - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Відтепер, всіх гостей, хто приїжджає до мене з великих міст, я запрошую відвідати “Медовий дім”. Це – така маленька, незвичайна хатинка, де можна забути про всі свої турботи та негаразди, побути на самоті зі своїми мріями та сподіваннями, випити трав”яного чаю та заїсти все це медом з персикового цвіту!

Романтика! Лише Ви, і бджоли!

Щоправда, від бджіл Ви захищені, але маєте можливість чути їх тихе гудіння, що дозволить Вам максимально розслабитися і заснути! Так, заснути серед білого дня, навіть, якщо раніше Ви собі такого не дозволяли.

Хатинка знаходиться в мальовничій місцевості посеред персикового саду, неподалік – справжня гора, а перед хатинкою штучний ставочок, з рибками. Краса неймовірна! 

Як Ви напевно вже здогадалися, це – будиночок для апітерапії.

19620120_1467461603312395_5688731223098252389_o

Для тих, хто не знає що таке апітерапія, розкажу: це – відпочинок на вуликах, який нормалізує артеріальний тиск, покращує роботу серцево-судинної, нервової та дихальної систем, підвищує імунітет, знімає нервові розлади, позбавляє відчуття втоми, нормалізує гормональний фон, сприяє продукуванню корисних речовин в організмі, формуванню здорового способу життя.
Мікровібрації, що їх створюють бджоли своїми тілами і крильцями, — це своєрідний вібромасаж та ресурс для активного довголіття.

Варто відвідати будиночок, якщо у Вас

  • знижений імунітет;
  • порушення кровообігу;
  • захворювання ендокринної та нервової систем;
  • підвищений або знижений артеріальний тиск;
  • серцево-судинні захворювання;
  • захворювання опорно-рухового апарату;
  • стрес і депресія.

Спати на вуликах в Бене можна від березня до жовтня. Лікування бджолами корисне для всіх людей віком від 30 років, крім випадків, якщо Ви особисто не переносите мікровібрацій. Апітерапія – справжній лікувальний вібромассаж. Cон на вуликах не є ліками від усіх хвороб, однак вже за 6 годин сну на бджолах відбувається відновлення організму. До того ж, під час апітерапії використовуються лише сильні і здорові бджолині сім`ї.

HIV-Virus-May-Be-Cured-With-Bee-Venom-650x487

Чому це корисно? 

Вся справа у повітрі, що всередині такого будиночка. Через дрібну сіточку з бджолиного житла виходить чисте і насичене біологічно активними речовинами прополісу цілюще повітря. За десять хвилин його вдихання в бронхах і легенях людини гине більшість мікробів. Біля самого вулика повітря високоіонізоване, тому, потрапляючи в організм людини, воно знижує рівень вільних радикалів. Сама ж  бджолина родина має сильне біомагнітне поле, яке нормалізує всі функції організму і покращує імунітет. За якихось годину-дві на вуликах можна повністю відновити свої сили. Монотонне бджолине дзижчання чудово заспокоює психіку і дає можливість повністю розслабитися і заснути. 

 

Як дістатися?

Для гостей села Бене дістатися до “Медового дому” дуже просто. Для цього Вам потрібно дійти до зупинки автобуса, і, перейшовши через дорогу, Ви опинитеся у справжньому медовому раю!

Для тих, хто подорожує автобусом (Ужгород-Виноградів-Ужгород), вийти потрібно на центральній автобусній зупинці. 

Телефони для попереднього запису на апітерацію:

0996012444 – Золтан Чоповдя, господар садиби.

0995578393 – Катя, це я.