Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /var/www/vhosts/bene-for-you.com.ua/bene-for-you.com.ua/public/wp-content/themes/Divi_/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 135
Час купувати іграшки, або недовго музика грала… Гуртовня іграшок. Враження № 7. - То є добре
Я на зв'язку! Звертайтеся - 0995578393 (моб, viber) Bene.for.you@gmail.com

Правду кажуть, коли позбавляєшся чогось старого, йому на зміну приходить щось нове. Так от, не встигла я викинути всі іграшки, як прийшов час купувати нові. Справа в тому, що у моїх малят День народження. Одне в квітні, друге – в травні. Тому, хоч-не-хоч, а треба… Бо ж діти просять. Добре, що просять щось одне, конкретно, і не ниють щодня, коли вже буде нова іграшка, а чемно чекають дня народження. Аж дивно…

IMAG0154

В нас так заведено, що коли даруєш подарунок одній дитині, мусиш дати щось і другій. Бо ж дитя зобидиться, і ще чого доброго зіпсує свято ревом або істерикою…

То ж День народження – подвійно затратне свято.

IMAG0474[1]

З початком марафону, я все частіше стала звертати увагу на рекламу. Бо коли тобі 34, то не так уже й легко відкопати те, чого ти ще не робив, згадати місця де ти ще не бував, ну самі спробуйте… Тому іноді реклама допомагає. Так, в маршрутці я побачила плакат з рекламою “Гуртівні іграшок”

Ну, думаю, якраз вчасно. Я дуже люблю, коли все необхідне можна купити в одному місці, а не бігати у пошуках по всіх знайомих точках. 

То ж перед днем народження моєї принцеси Александри, я вирушила на пошуки лялькового будиночка, який вона замовила собі в подарунок на День народження. Так, між іншим, дуже добре, коли дитина знає, чого хоче! 

Гуртівня знаходиться в м. Мукачево, на вул. Корпоративна 62. Це навпроти базару ГІД, в підвалі меблевого магазину “МІВАН”.  

Туди заходиш – і потрапляєш у справжню країну дитячих мрій. Величезне приміщення, приблизно на 10-12 рядів, від підлоги до стелі заставлених найрізноманітнішими іграшками! Я сама бродила там, як їжачок в тумані! То ж майте на увазі, сюди краще йти самим, без дитини. Тут є все – від великих машин-велосипедів-самокатів, до найдрібніших іграшок. Все, чого лише можна хотіти! Самих лише великих лялькових будиночків було штук 7 у різних модифікаціях. От спробуй, вибери 1 з них! 

Але найголовніше, що я для себе відкрила – там є цілий відділ, де продається все для школи! Від рюкзаків до гумок – і все можна самостійно взяти в руки, погортати, подивитися. А оскільки Александра цього року йде в школу, то ми вже вирішили, де будемо закуплятися! 

Для себе я знайшла там цікаві розмальовки. Незвичайні, з мандалами. Дуже гарні і зовсім недорогі. В рамках марафону я все збираюся намалювати мандалу, але щось мені не йде, тож, думаю, хоч розмалюю)). 

А завтра День Народження в нашого малюка. Крістоф замовив пожежну машину і самоката. А оскільки в нас 2-є дітей, то нам відповідно потрібно 2 самокати!  То ж ми цілеспрямовано вирушили туди на закупи. Вибір там великий, то ж без покупки не вийдеш. Крім того, діє накопичувальна бонусна система. 

Після першої покупки мені відкрили бонусну картку, в анкеті треба було вказати дні народження дітей. Як пояснили мені дівчата на касі, якщо робиш покупку за 3 дні до, або три дні після дня народження, то бали накопичуються на 5% більші, ніж у звичайні дні. Бали за першу покупку можна використати через 2 тижні після здійснення покупки. Кожні 100 грн. – 10 балів  це – 10 грн. на наступну покупку. Я розумію, що це дрібниця, але ж все одно, приємно! 

Увага питання: як Ви купуєте подарунки рідним та близьким? Чи питаєте Ви в них попередньо, чого б їм хотілося? 

Приєднуйтеся до мого марафону  35+ днів до літа – 35+ нових враженьМарафон безкоштовний, але виграти можна цінні, навіть унікальні призи, таких ні в одному магазині не купиш! Деталі тут. Поділіться цією статтею у соціальних мережах, нехай збудеться моя мрія стати популярним блогером!