Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com

Як то кажуть, халепи трапляються…

За три дні до мого від”їзду на Волинь, у мене зламався зуб. Записатися до свого стоматолога я не встигла, тому прийшлося їхати без зуба. Особливо важко було розмовляти, посміхатися та фотографуватися, не знала, як його сховати, щоб людей не злякати.

Приїхавши на Волинь, я першим ділом почала шукати стоматолога, який би зробив не гірше, ніж той, до якого я ходжу на Закарпатті ось уже 10 років.

Почала питатися у друзів-знайомих, хто куди ходить. Більшість з них лише руками розвела. мов, немає. Але знайшлися і такі, хто знав і порадив.

Отримавши телефон, я записалася на прийом, що було дуже вчасно, адже їхати до куми в гості без зуба, не вельми приємно))).

Прийшла я в клініку, точніше. в приватний кабінет, мені аж дух перехопило. Я і раніше була в приватних кабінетах, але такої чистоти, як тут, я ніде раніше не бачила.

На зустріч вибігла дівчина, попросила одягнути бахіли. Вже за другими дверима, в невеликому залі очікування з величезною плазмою на стіні,  відчула запах кави, а потім вгледіла апарат, каву, чай, цукор, одноразові паперові стакани, погодьтеся, це приємно.

Далі – краще. Верхній одяг попросили зняти і замкнути в шафі для одягу, разом із сумкою, а ключика від шафки забрати з собою.

Зайшла я в кабінет, сіла в крісло, і думаю, де то я таке бачила. Зрозуміла – в американських фільмах…

Думаю, блін, скільки ж це може коштувати? І думка була слушною. Адже зуби в наш час треба берегти, бо це дороге задоволення.

Але, що мені особливо сподобалося, так це те, що ціни були озвучені ще до лікування. Лікар оглянув пошкоджений зуб, пояснив, що потрібно буде зробити, і скільки це коштуватиме. Спитав, чи ціна влаштовує, і лише тоді приступив до лікування.

В нас же. коли питаєш, скільки це коштуватиме, зазвичай кажуть  –  “Що Ви переживаєте, якщо тепер не вистачить, потім занесете”.

Після озвучення цін – приступили до лікування. Крісло опустили до лежачого положення, вставили в рот якусь зелену резинку, щоб було видно лише пошкоджений зуб. І за якихось 40 хвилин, зуб був вже готовим. Хоча я думала, що його вже ніщо не спасе.

Супер. Ніяких тобі “не закривайте рот”, “а тепер сплюньте”, ніяких ватних кульок між зубами. Це було найприємніше лікування зубів за останніх кілька років.

І я так собі подумала, що напевне, і наступного разу сюди приїду.

І Вам рекомендую.

Знову зробила висновок, що час від часу потрібно змінювати те, до чого ви звикли на щось нове, і можливо, ви отримаєте щось краще, ніж мали до цього.

Спитаєте, хто цей стоматолог, і де той кабінет? Відповім:

Миронюк Олексій Петрович,

м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного 3 кв. 25 – перший поверх.

Vita-Dent – 063 203 18 05, 067 959-13-10

Схоже на рекламу? Так. Але найкраща реклама та – котра безкоштовна.

Щиро вдячна лікареві-професіоналу за можливість усміхатися.

P.S. Приєднуйтеся до марафону “90 днів до Нового року – 90 нових справ” під девізом “Якщо хочеш мати те, чого ніколи не мав, роби те, чого ніколи не робив” – нехай життя заграє новими барвами! А якщо Вам сподобалося читати про мої нововведення, підтримайте мене, поділіться цією статтею у соціальних мережах, хай у мого сайту з”являться нові читачі, для мене це дуже важливо!