Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com

У грудні 2015 року активісти фонду розпочали встановлення коробок для збору батарейок та пластикових кришечок на території села Бене.

IMG_20160505_182038_1

Ми планували розмістити такі коробки у приміщенні Беняної пошти, сільської ради, бібліотеки, аптеки, школи, дитячому садочку, амбулаторії, а також у всіх магазинах сільських магазинах та місцях, куди населення села має безперешкодний доступ.

Раніше я бачила такі коробки у магазинах “Вопак” і тягала туди всі свої батарейки. А потім подумала, що можна організувати збір використаних батарейок і у нас.

Метою такої діяльності є заклик жити свідомо, і не викидати те, що можна переробити у сміття.

Але це так, для всіх. Щодо справжньої мети, то я розкажу Вам по секрету: розміщуючи такі коробки в сільських магазинах, в глибині душі я сподівалася, що Бене, стане першим екологічно свідомим селом на Україні, і що ми станемо справжнім прикладом для багатьох інших, дрібних населених пунктів, що своею діяльністю ми привернемо увагу громадськості до нас. От так багато надій і сподівань я вкладала у кожну таку коробку.

IMG_20160524_160001

Не знаю, чи збудуться мої потаемні мрії, але вже точно знаю, що ці 4,5 літри батарейок не будуть валятися у нас під ногами, а підуть на переробку. Хоч на стільки наша Земля стане чистішою, і я сподіваюся, що це лише початок.

Щиро вдячна населенню села Бене, людям, які підтримують мене і нашу організацію у всіх наших починаннях! Дякую Вам і сподіваюсь на подальшу співпрацю!

Ваша К.