Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com

Не знаю, чи вірите Ви в легенди, але запевняю Вас, одна з них все-таки існує, і називається Золотою. Якщо не вірите, можете самі в цьому переконатися, завітавши у древнє місто Володимир-Волинський.
Саме там, неподалік від соснового лісу та Лісного озера чекає на своїх відвідувачів маєток Золота Легенда.
Двері маєтку гостинно відчинені. Легкий вітерець гойдає фіранки, що ніби вітрила, манять до себе перехожих. Коло колони стоїть велосипед, ніби якась лісова мавка припаркувалася та зайшла до середини.

DSC01683
Туди ж завітали і ми. Ми – це моя похресниця, юний фотограф, чиї роботи представлені у даному пості, мій синочок Крістоф, якого ми брали з собою, аби перевірити, чи можна їхати у Золоту Легенду з дітьми і я.
Так. Із впевненістю можу сказати, що такого розмаху, такого витонченого та цікавого інтер”єру я у Володимирі-Волинському ще не бачила. Та і взагалі, це одне з найгарніших, відвіданих мною місць відпочинку.

DSC01705DSC01703DSC01670
Зустріли нас привітно.  Запитали, у якому залі ми б хотіли сісти. Звичайно, нам кортіло оглянути усі зали. Так ми і зробили.
Моя малеча, щоправда, сидіти не збиралася, і ми бігали за ним із зали в залу, по дорозі оглядаючи меню.

DSC01663
Меню у маєтку, як і все інше, не схоже на жодне, бачене мною дотепер. Видно, що хтось вклав у нього всю свою душу. Мушу зазначити, воно акуратне, чистеньке і досить товстеньке. Його приємно взяти в руки, гортати, читати. Особисто мені дуже сподобалась кавова сторінка. Ціла сторінка, зверху до низу «залита кавою», причому такою, що хочеться випити всю й одразу. Серед смачних та оригінальних назв  важко було вибрати щось одне. Я зупинилася на „Valentino” з прянощами. Мене попередили, що смак буде незвичним, але настільки вражаючого напою, я не чекала.
Каву подали у високому фужері, з цукром та передбаченням. Смак здивував. У каві добре відчувався духмяний перець, аніс, ваніль, дрібка кориці, і ще щось абсолютно невловиме. Такий напій чудово тонізує, наповнює енергією та бадьорить. Одним словом, рекомендую.

DSC01712
Похресниця замовила сік та імбирне печиво. Від смаку печива ми обоє були в захваті.

DSC01717
Шкода, що ми не могли скуштувати ніякої їжі. Це, звичайно, пояснюється присутністю у нашій компанії маленького непосидючого хлопчика. Але меню з їжею, все ж, переглянули. Мушу сказати, що ціни тут, більш, ніж демократичні.

До речі, рахунки приносять у старовинних книжках.

Для дітей

При вході є дві пташині клітки. Одна з папугами, а інша з якоюсь невідомою мені пташкою. Моєму маленькому було дуже цікаво їх оглядати, і він зовсім не хотів від них відходити.
Коло дверей є мольберт і набір крейди.

DSC01704
В одному із залів, я помітила кілька дитячих книжок.

Також для малюків передбачено батут та невеликий спортивний комплекс з гірками.

DSC01737
Але найбільше малому сподобалися червоні мурахи, що повзають по зеленому газону.

DSC01679
Отже, Ви спокійно можете відвідати заклад разом зі своїми малюками. Їм буде чим себе зайняти, доки Ви будете відпочивати.

Бенкетна зала

Е в Золотій Легенді окремий, VIP зал, так звана «Бенкетка». Вхід до зали з двору окремий, тому можна святкувати повністю конфіденційно. Так само, для відвідувачів  VIP зали передбачена окрема вбиральня і Ваші гості не будуть стикатися з іншими відвідувачами маєтку.

DSC01730

Що вразило?

Абсолютна чистота та блиск. Оскільки заклад розташований поряд із дорогою, ми не чекали такої вражаючої чистоти, яка панує тут скрізь. Навіть на вуличних столах немає ні пилиночки.

Все сяє, як нове. Увесь заклад чистенький, ніби його щойно прибрали і підготували до Вашого приходу.

Все, абсолютно все продумано до дрібниць.

Нам сподобалось. Впевнена, Вам також сподобається. А час, проведений у Золотій Легенді запам”ятається Вам надовго.

Щоправда, мінуси у маєтку все-таки  є:  важко дістатися без власного автомобіля. Туди ходять маршрутні таксі № 9, 21 і автобуси, що їдуть на Устилуг, але, як було у нашому випадку, туди ми доїхали, а от назад…

Бажано було б мати в закладі розклад руху маршрутних таксі, або мати хоча б двох постійних приватних таксі, що обслуговуватимуть заклад.

Якщо можете доповнити статтю, будь ласка, залиште коментар.