Я на зв'язку! Звертайтеся - 0938000304 - вайбер; 0995578393 - мобільний Bene.for.you@gmail.com
Автор – Катерина Серьогіна

Чим корисний Омбіз Картель?

Що воно таке, спитаєте?
ОМБІЗ КАРТЕЛЬ – це така спільноста абсолютно небайдужих людей, на чолі із лідером – Орестом Зубом. Це така команда професіоналів, яка працює віддалено, з різних куточків світу, ніколи не сидить на місці, і постійно розвивається. Це така група осіб, яка вірить у тебе і твої сили навіть тоді, коли ти сам у себе не віриш. Це ті, що слідкують за твоєю активністю і не дають тобі зійти з обраного тобою шляху. Це люди, які організовують живі події, аби ти міг познайомитися з іншими людьми, що так само, як і ти,  хочуть зробити цей світ кращим своїми досягненнями, і, повірте, їм це вдається! Це яскраві особистості, які прагнуть змін для себе та свого оточення. Цікаві індивідуальності, що діляться набутим досвідом, не приховуючи своїх помилок та розчарувань. Це ті, що не опускають руки, а день у день працюють над здійсненнями своїх та Ваших мрій.
Orest_Zub
Я познайомилася з Орестом спочатку віртуально. Мене зачепило те, що цей чувак живе життям моєї мрії, при цьому плідно працює і добре заробляє не відвідуючи офіс щодня! Та як так? Як у нього це виходить? А потім додивилася, що його сайт називається https://openmind.com.ua/ – відкрий свій розум, або Живи свідомо, як любить казати сам Орест. Для мене, наприклад, назва цього сайту означає дослівно – “вийди за рамки!”. Світ насправді не лише такий, яким бачиш його Ти.
А яким бачила його я? 
Сидячи у себе в селі, уже в другому декреті, я могла лише мріяти, що колись-не-відомо-коли, ми таки завершимо будівництво будинку, мої малюки підростуть, а мій блог стане мега популярним, і гроші будуть приходити до мене самі, легко і просто.
Ну, Ви розумієте, дива не сталося…
Але сталося інше! Прийшло розуміння того, що моє диво – попереду!  На все потрібен час, і для того, щоб вийти за рамки свого розуміння життя – також.  Час, котрий розставляє все на свої місця, час для того, щоб Ти міг навчитися чогось нового або вдосконалити свої природні таланти, час, для того, щоб і світ подивився на Тебе, а не лише Ти на нього. Час, який змінює нас і наше усвідомлення реальності. І, якщо ми не гаємо його – то він приносить колосальні результати!
Також, потрібно зважати на те, що окрім мрії, є ще й реальне життя, яке потрібно жити оффлайн, і яке потребує не менше часу, аніж крокування шляхом до омріяної мети.
До чого це я?
А до того, що якщо Ви сьогодні сумніваєтеся, чи вийде у Вас те, на що Ви покладаєте всі свої надії, не сумнівайтеся! Просто робіть! Щодня. Йдіть вперед не озираючись! У Вас все вийде, обов”язково! Головне не зупинятись! 
Отже, замість того, щоб нити, я пішла вчитися на курс ТревелЛернінг. Хоч і тоді я не мала бачення, як і куди я буду рухатися. Чемно пройшла 4 уроки, і застрягла. Не вистачило часу, підтримки і віри в себе. Вся енергія пішла на сім”ю, дітей, будівництво, виховання прийомного сина, який, до речі цього року вже одружився. Загалом часу для того, аби стати на шлях до мети залишалося зовсім мало.
Але на курсі ТревелЛернінг сталося дещо неймовірне! А саме – жива зустріч в Трускавці, що її Орест і  його команда організовували посередині курсу. Саме тоді я познайомилася з усіма ними в реальності! Ну, скажу Я Вам, доторкнутися до живого джерела енергії – це щось по-справжньому незабутнє! Саме в той день мені захотілося завжди бути у середовищі таких позитивних, енергійних людей, які вірять у свої сили і щодня наполегливо роблять кроки до своєї мети!
Спочатку я йшла бадьоро – зустріч гріла мене досить довго. Потім сповільнилась, згодом стала повзти, пізніше просто лягла і лежала в напрямку своєї мрії. Робота – третій декрет – третя дитина – переїзд у нову хату, де з нового була лише плитка на підлозі і відновлена після пожежі кухня – загалом все вказувало на те, що до ТревелЛернінг я вже не повернуся…
І тоді я вперше почула про ОМБІЗ Картель.
Що воно таке, я не стала розбиратися. Я просто пам”ятала про своє бажання мати оточення та спілкування з людьми, які так само, як і я, прагнуть більшого і роблять для цього  усе можливе. Я зрозуміла – що це саме те, що потрібно! Мені захотілося знову потрапити у таке натхненне середовище!
І я потрапила! Вже більше року там!

То що ж корисного в ОМБІЗ КАРТЕЛІ?

Перш за все – це Люди. Так, Люди саме з Великої Літери Л.
Звичайно, лідер – Орест Зуб. Людина, яку ми всі знаємо, поважаємо, з якої беремо приклад і натхнення! Для мене він, як Форест Гамп – людина, котра біжить!
Тут –  жива легенда Закарпаття – Олександр Коваль, який веде цікавий блог про Закарпаття – https://tourinform.org.ua , а віднедавна ще й засновник Школи Сільського туризму https://www.facebook.com/greentourismua/
Тут – Віктор Стинич – засновник проекту  Подорожуйhttps://podorozhuy.com.ua/, теж земляк.
Ірена Журавель – автор блогу “Сам себе Колумб” https://sam-sebe-columb.com/
Людмила Калабухалегендарний експерт з продажів! Джерело посякденного натхнення для всіх картельчан. https://kalabukha.com.ua/
Іван Князевич – гуру Фейсбук реклами! https://www.facebook.com/Kniazevych.Ivan/
Сергій Гутюкз успішним стартом в соцмережах. https://www.facebook.com/sgutyuk/. Крім того, з Сергієм я проходила навчання в “Академії Фандрейзингу”, яке дуже рекомендую друзям-благодійникам  і всім, хто прагне вигравати гранти.
Христина Зелінська – невтомний івент-менеджер, здається, Вона знає все про події, фінанси і подорожі! https://www.facebook.com/ZelinskaJulia/
Ярослав Інгульський, який відкрив друге дихання моєму сайту.
Олександр Попчук – творець “Ціледосягача” https://ciledosyagach.com.ua/
Вікторія Тріфан зі своєю “Зручною дієтою” – це шикарна книга, яка за кілька днів поставила все на місця. В плані їжі все стало просто, зрозуміло і зручно! Наразі мінус 2 кг. за 3 тижні без напруження, без відмов від улюблених страв і без голоду. Особиста щира і безмежна вдячність!  https://www.facebook.com/viktoriia.trifan/
І багато-багато інших! Неймовірно яскравих та натхнених особистостей, з якими я маю честь щодня спілкуватися у гіперактивній фейсбук спільноті! Чого і Вам бажаю!
2. База Знань! Протягом багатьох років команда openmind створювала Базу Знань. Тут величезна кількість питань і ситуацій, відеоматеріалів, статей-інструкцій, обговорень і кейсів, що опрацьовувалися роками під час ведення онлайн-діяльності. Це по-справжньому безцінний актив, в якому є відповіді майже на всі питання. До того ж,  База Знань постійно оновлюється і Картельчани автоматично отримують лінки на найкорисніші апдейти.
 
3. Платформа “Свій до Свого по Своє” – це така унікальна штука, де розміщені дані справжніх професіоналів своєї справи, і тобі вже не потрібно носитися і шукати необхідного спеціаліста – всі вони тут – і всі готові допомогти, або порадити, того, хто також може. Так, завдяки платформі я знайшла роботу, про яку раніше лише мріяла. Тепер я маю доступ до всіх гарячих турів по всьому світу, підбираю і продаю їх онлайн без оббивання порогів турагенцій, без відриву від сім”ї і не відвідуючи офіс!
ССС – платформа Свій до Свого по Своє. Це така класна – відкрита і прозора штука, де ти одразу можеш знайти потрібного фахівця, домовитися про виконання тих чи інших робіт, а також виставити рекламу власних послуг. Приємним моментом є те, що картельчани роблять один одному знижки, бо ж то свої).
 
4. Оффлайн заходи! Це взагалі бомба! Ото поки я не була в Картелі, чоловік доволі скептично ставився до таких моїх походів на цілий день. А минулої весни сам завіз мене до Львова, та навіть посидів з малюком цілий день! Бо він, як ніхто інший, бачить, як діють на мене відвідини таких заходів! Після спілкування з цими живими людьми-легендами запалу вистачає на пів року! Так от, весною, на ОМБІЗ Форумі я мала можливість вийти на сцену і привселюдно заявити, що я пишу книжку про сучасні сімейні традиції, і не просто пишу, а навіть збираюся її дописати!
І що Ви думаєте? Я таки дописала!
Бо той момент, коли я розповіла великій кількості людей про свої плани підтримував мене, давав віру в свої сили, а також обрубав всі шляхи до відступу. Як то кажуть “звалу нема”. Треба йти до кінця.
До речі, члени Картелю відвідують ОМБІЗ Форум безкоштовно. А це вартує!
 
5. Про онлайн заходи також не можна промовчати, бо їх – дуже багато! Щотижня онлайн розглядаються найцікавіші приклади успіху учасників, проводяться лайви, де кожен учасник може задати своє питання, а ціла команда буде думати, як його вирішити найкращим чином, запрошуються гостьові лектори, надається цінний практичний та своєчасний зворотній зв”язок!
 
6. Сайт за 1 день і технічна підтримка спеціаліста! Якщо Ви мрієте про свій власний сайт, а сьогодні це вже більше необхідність, ніж просто забаганка, то Вам сюди. Пояснять, підтримають, порадять і розрулять всі незрозумілі ситуації. Так, Ярослав Інгульський допоміг мені вирішити питання швидкості сайту за 2 дні! А сайт мій тормозив років зо два! ))
 
7. Живі зустрічі. Для тих, хто у Львові або Києві, цілком реально потрапити на живу зустріч Картелю. Вони відбуваються в різних атмосферних місцях і там панує дух абсолютного натхнення. Сама я ще не була на такій зустрічі, тому щиро заздрю щасливчикам, котрі публікують яскраві фото цих подій.
  
Картель створений для того, аби допомогти онлайн підприємцям-початківцям розвинути свою справу. Тут нікого не лишають напризволяще, а намагаються допомогти і розрулити ситуації, які трапляються в процесі роботи.
 
Чого варта сама лише фраза – “Ми з Вами знайомі по Картелю” – вона діє як таємний пароль, після вимови якого, розкриваються дружні обійми, надаються поради з досвіду, бувають, навіть знижки на послуги! Бо “Ми знайомі по Картелю” !
 
Так от, якщо все намагатися робити самому – то це дуже довго. Але якщо тебе підтримує команда, люди, котрі вже пройшли довгий і непростий шлях до реалізації своєї мети, тоді Ви можете прийти до здійснення своєї мрії набагато швидше!
 
До речі, цей рік в Картелі присвячений систематизації та оптимізації онлайн-бізнесу. Тому не зволікайте. Приєднуйтеся до найкориснішої спільноти УАнету!
https://openmind.com.ua/cartel/
  
Дякую, Орест. Дякую Картель! Ви найкращі!
 
Ваша К.